Lokal handlowy, ul. Konecka
Konecka, Stąporków, świętokrzyskie
- 3 499 000 zł
- 1 168 m²
- 2 996 zł/m²
Iwona Krause
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Konecka
Konecka, Stąporków, świętokrzyskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Konecka
Zaktualizowane: 16 maja 2026
3 499 000 zł 1 168 m² 2 996 zł/m²
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 3 499 000 zł (2 996 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 1 168 m² (816 m² powierzchni użytkowej), 3 łazienki
- wejście od podwórza
- przeznaczenie handlowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/1, dwupoziomowe, poddasze
- Budynek: rok budowy: 2013
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Media: prąd, woda, siła; ogrzewanie: elektryczne
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Źródło: biuro nieruchomości: 4 ALTERNATYWY MAREK POSIADAŁA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: O-18213
Lokalizacja
- Adres: Konecka, Stąporków, konecki, świętokrzyskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne, góry, las, łąka, jezioro, rzeka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, restauracja, pub, fitness, basen, apteka, supermarket, bank, park
Opis nieruchomości
Więcej informacji: Iwona 511*014*820
NA SPRZEDAŻ Doskonale prosperująca hurtownia budowlana z pełnym wyposażeniem!
Duża, w pełni utwardzona działka 5305 m²
Dwa funkcjonalne budynki
Świetna lokalizacja przy DK42
LOKALIZACJA: Stąporków ul. (...)